KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15922088
nr 1592 2088
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, kvinna. Olja på duk, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x31 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:24:56
100 kr
22 jan
Specialauktion Mona Seilitz
Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz